Vítejte!


Aktualizace formy výuky

 Nadále probíhá distanční výuka. Platný rozvrh je zveřejněn na webu. 
Od 26. 4. 2021 informace k výuce zde.Nadační fond na podporu královéhradeckých středoškolských studentů


  Naše škola  

 • získala dotaci na rekonstrukci a přístavbu dílenského areálu na odloučeném pracovišti školy Hradecká 647. Projekt umožní soustředit praktickou výuku žáků strojírenských a elektrotechnických oborů na jedno místo a to v podmínkách odpovídajících současným trendům a požadavkům ze strany zaměstnavatelů.
  Více se dočtete zde. Stránky projektu naleznete zde.
 • nabízí každoroční zájezd do Estonska
 • byla oceněna v rámci projektu Škola firmě. Více se dočtete zde.
 • vyhrála 2. ročník soutěže Škola doporučená zaměstnavateli v Královéhradeckém kraji. Více se dočtete zde. 
 • získala certifikát Prověřená společnost. Certifikát je zde.
 • je již řadu let fakultní školou Univerzity Hradec Králové. Dlouhodobě spolupracujeme zejména s Pedagogickou fakultou při zajišťování průběžné a souvislé praxe studentů UHK. Další informace naleznete zde.

Sledujte nás na Facebooku :)
Sledujte nás na Facebooku :)   Důležité informace pro uchazeče o studium oboru vzdělání 18-20-M/01 Informační technologie - Uchazeč, který měl konat oba termíny jednotné přijímací zkoušky na jedné škole a jeden z termínů nekonal, může konat tuto zkoušku v náhradním termínu bez ohledu na důvod jejího nekonání v řádném termínu, pokud potvrdí řediteli školy, na které měl konat oba termíny jednotné přijímací zkoušky, do 14. května 2021, že bude konat tuto zkoušku v náhradním termínu. Bližší informace zde.
_________________________________________
Důležité upozornění pro uchazeče o studium UČEBNÍCH oborů

Na základě rozhodnutí MŠMT mohou být výsledky přijímacího řízení do učebních oborů zveřejněny až SOUČASNĚ s výsledky přijímacího řízení do maturitních oborů, a to dne 19. 5. 2021.

Před tímto datem, z důvodu zajištění rovných příležitostí všech uchazečů o studium na střední škole, nesmí škola výsledky přijímacího řízení do učebních oborů zveřejnit.
_________________________________________

 Rozhodnutí ředitele školy
 ze dne 5. 3. 2021 o nekonání         jednotných přijímacích zkoušek ve   vybraných oborech vzdělání 

---------------------------------------------------------------------
Domov mládeže ubytovává žáky od neděle 18. 4. 2021. Příjezd  je nutný uskutečnit  nejpozději do 20.00 hodin z důvodu testování.
Stravu lze již nyní přihlásit na www. strava.cz.


Informace pro uchazeče o studium oboru 26-51-H/01 Elektrikář dálkový

Přihlášky k dálkovému studiu můžete podávat na školním formuláři, který je k dispozici ke stažení ZDE nebo pomocí oficiální Přihlášky ke vzdělávání - studiu (jiné formy), kterou stáhnete ze stránek MŠMT

Kapacita oboru Elektrikář dálkový je pro školní rok 2021/2022 již vyčerpána!!!!!

Oznámení o přijímání přihlášek na ubytování ve školním roce 2021/2022.

Domov mládeže v Hradební ulici 1029, již nyní přijímá přihlášky na ubytování pro školní rok 2021/2022.
Konečný termín pro příjem přihlášek je pátek 28. května 2021. Současně ubytování žáci obdrží přihlášky přímo v domově mládeže. Při výběrovém řízení nebude k později podaným přihláškám brán zřetel.

Přihlášky si můžete stáhnout v sekci soubory ke stažení.
---------------------------------------------------------------------
Online beseda s René Levínským

Online přednášku a besedu s Ing. René Levínským, Ph.D., jedním z předních českých vědců pracujících na modelování průběhů covidové epidemie, uspořádala škola pro více než 200 studentů maturitních oborů. Tématem přednášky výkonného ředitele centra BISOP bylo modelování epidemie ve virtuálním městě, odvozeném ze skutečného města. Akce proběhla v rámci distanční výuky 21. ledna v prostředí MS Teams. Děkujeme Ing. Levínskému za vstřícnost a těšíme se na spolupráci s dalšími přednášejícími.

Novinky

 • Výsledek odprodeje nepotřebného majetku:

  kolový traktor ZETOR 7011 informace zde, traktorový přívěs informace zde.

 • LETNÍ BRIGÁDA - pomocné a úklidové práce Letní brigáda na škole bude probíhat v níže uvedených termínech. Bude se jednat o pomocné a úklidové práce v prostorách školy, např. příprava a úklid po malířích, apod. Upřednostňuji brigádníky ...
  Přidáno v 11. 5. 2021 6:17, autor: Miroslav Tobyška
 • Smuteční oznámení S upřímnou lítostí oznamujeme, že dne 24. 1. 2021 opustil tento svět náš bývalý kolega, učitel, pan Oldřich Středa. Zůstane v našich vzpomínkách. Připojujeme se k projevům účasti pozůstalým.
  Přidáno v 2. 2. 2021 10:17, autor: Martin Šmíd
 • Tisková zpráva Technického kroužku - testovací gramofonová deska pomáhá školnímu a mimoškolnímu vzdělávání Více se dočtete zde.
  Přidáno v 16. 12. 2020 9:30, autor: Martin Šmíd
 • Vyhlášení výsledků čtvrtého ročníku MOTIVAČNÍHO PROGRAMU PROKOPA DIVIŠE ČEZ Distribuce, a.s., Asociace energetických manažerů, z.s. a Střední průmyslová škola, Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Hradec Králové dne 22. 6. 2020 vyhlásily výsledky čtvrtého ročníku ...
  Přidáno v 6. 10. 2020 5:38, autor: Martin Šmíd
 • Enersol 2020 - projekt, který dává smysl Těmito slovy byl označen projekt ENERSOL 2020 při úvodním slově na celostátní konferenci. Epidemii navzdory se ve dnech 24. a 25. září 2020 uskutečnilo v Hradci Králové vyhodnocení žákovských prací ...
  Přidáno v 1. 10. 2020 1:42, autor: Martin Šmíd
 • EDUbus a projektová výuka pro děti Tvůrčí den pro učitele a žáky s EDUbusem ze dne 23. 9. 2020 - fotogalerieProjektová výuka elektro pro děti z mateřské školky ze dne 24. 9. 2020 - fotogalerie
  Přidáno v 29. 9. 2020 1:28, autor: Martin Šmíd
Zobrazení příspěvků 1 - 6 z 582 Zobrazit více »