Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Studium > ISIC

ISIC

Používejte mobilní aplikace Alive App.

O průkaz ISIC, resp. jeho prodloužení žádá žák od září do listopadu. Platnost průkazů je vždy do prosince následujícího školního roku bez ohledu na to, zda je objednán v září, lednu nebo červnu.

O průkaz a jeho prodloužení je možné požádat i v následujících měsících školního roku (nejpozději do 16. 6.), ale vyřizovací doba je výrazně delší. Od prosince se vyřizuje korespondence a objednávají průkazy pouze jednou za měsíc.

NOVÝ PRŮKAZ ISIC

V září a říjnu hromadně jen prostřednictvím třídního učitele (objednává se jednou za týden). V září a říjnu není vyřizována individuální korespondence ze strany jednotlivých žáků.

K vydání průkazu ISIC je třeba:

  • zkontrolovat osobní údaje v Bakaláři (bydliště, mobilní telefon žáka a emailovou adresu žáka)
  • barevná fotografie (jen pokud již není v požadované kvalitě v Bakaláři): elektronicky ve formátu jpg (rozlišení minimálně 300x360 px) na mail volejnikova@hradebni.cz (posílají jednotlivě žáci nebo hromadně TU)
  • poplatek 350 Kč

PRODLOUŽENÍ PLATNOSTI PRŮKAZU ISIC 

Prodloužit platnost průkazu mohou jen žáci, kteří už mají průkaz ISIC od SPŠ, SOŠ a SOU, Hradec Králové (na průkazu je logo školy).

Je třeba pouze zaplatit 250 Kč a informovat o platbě. V září a říjnu hromadně přes třídního učitele a listopad – červen dle domluvy na volejnikova@hradebni.cz.

 

P. Volejníková

pracoviště Hradecká 647