Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Kontakty

Kontakty

SPŠ, SOŠ a SOU Hradec Králové

Sídlo školy:
Hradební 1029/2
500 03 Hradec Králové

T: +420 495 513 391-2, +420 495 511 518
E: hradebni@hradebni.cz 
ID datové schránky: s42x8tz

IČO: 15062848
DIČ: CZ15062848
REDIZO: 600 011 828
IZO: 015 062 848

součásti školy

Hradební 1029/2 (H1)

Hradecká 647 (H2)

Vedení školy

Ředitel

Mgr. Miroslav Tobyška

T: +420 495 513 391 kl. 11
M: +420 607 218 290
E: tobyska@hradebni.cz

Zástupce ředitele pro teoretické vyučování, statutární zástupce ředitele

Mgr. Jaroslav Kerner

T: +420 495 513 391 kl. 26
M: +420 601 566 586
E: kerner@hradebni.cz

Zástupce ředitele pro teoretické vyučování

Ing. Sylva Procházková

T: +420 495 070 713
M: +420 702 088 464
E: prochazkova@hradebni.cz

 

Zástupce ředitele pro teoretické vyučování

Ing. Roman Michálek

T: +420 495 513 391 kl. 26
M: +420 725 943 207
E:
michalek@hradebni.cz

Zástupce ředitele pro praktické vyučování, další vzdělávání a rekvalifikace

Ing. Zdeněk Macek

T: +420 495 513 391 kl. 23
M: +420 702 141 728
E: macek@hradebni.cz

Sekretariát a osobní oddělení

Mgr. Kateřina Vondráková

T: +420 495 513 391 kl. 31
E: vondrakova@hradebni.cz

Sekretariát H2

Eva Jirousková

T: +420 495 070 712
E: jirouskova@hradebni.cz

Studijní oddělení

Miroslava Provazníková

T: +420 495 513 391 kl. 32
T: +420 495 511 518
E: provaznikova@hradebni.cz

Ekonomické oddělení

Vedoucí ekonomického oddělení

Marie Hrušková

T: +420 495 513 391 kl. 21
M: +420 723 104 177
E: hruskova@hradebni.cz

Jana Fidrová

T: +420 495 513 391 kl. 21
E: fidrova@hradebni.cz

Martina Uchytilová

T: +420 495 513 391 kl. 25
E: uchytilova@hradebni.cz

Jitka Hloušková

T: +420 495 513 391 kl. 25
E: hlouskovaj@hradebni.cz

Učitelé - Hradební (H1)

  Vyučující Telefon E-mail
1. Mgr. Bartoňová Jana 495 513 391, kl. 34 bartonova@hradebni.cz
2. Mgr. Belaja Marina 495 513 391, kl. 35 belaja@hradebni.cz
3. Mgr. Bradna Tomáš 495 513 391, kl. 28 bradna@hradebni.cz
4. Ing. Bydžovská Helena 495 513 391, kl. 42 bydzovska@hradebni.cz
5. Mgr. Catalá Monika 495 513 391, kl. 18 catala@hradebni.cz
6. Čechová Simona 495 513 391, kl. 17 cechova@hradebni.cz
7. Červinka Jakub   cervinka@hradebni.cz
8. MgA. Dubná Sarah 495 513 391, kl. 45 dubna@hradebni.cz
9. Mgr. Dvořáková Iva 495 513 391, kl. 35 dvorakova@hradebni.cz
10. Mgr. Elsner Jan 495 513 391, kl. 43 elsner@hradebni.cz
11. Fejgl Josef 495 513 391, kl. 34 fejgl@hradebni.cz
12. Mgr. Fiedlerová Ivana 495 513 391, kl. 36 fiedlerova@hradebni.cz
13. Mgr. Havlíček Martin 495 513 391, kl. 28 havlicek@hradebni.cz
14. Mgr. Horáková Martina 495 513 391, kl. 28 horakova@hradebni.cz
15. Ing. Hušek Martin 495 513 391, kl. 34 husekm@hradebni.cz
16. Mgr. Jacková Jarmila 495 513 391, kl. 38 jackova@hradebni.cz
17. Jelen Jakub 495 513 391, kl. 38 jelen@hradebni.cz
18. Ing. Jecha Petr   jecha@hradebni.cz
19. Mgr. Josífko Jiří 495 513 391, kl. 34 josifko@hradebni.cz
20. Ing. Junášek Vladimír 495 513 391, kl. 43 junasek@hradebni.cz
21. Mgr. Jung Ondřej 495 513 391, kl. 42 jung@hradebni.cz
22. Mgr. Kalenda Zdeněk 495 513 391, kl. 40 kalenda@hradebni.cz
23. Mgr. Kerner Jaroslav 495 513 391 kl. 26, 601 566 586 kerner@hradebni.cz
24. Mgr. Koblasa David 495 513 391, kl. 34 koblasa@hradebni.cz
25. Mgr. Kopecká Ludmila 495 513 391, kl. 36 kopecka@hradebni.cz
26. Ing. Kopecký Josef 495 513 391 kl. 26 kopecky@hradebni.cz
27. Ing. Kopecký Josef II. 495 513 391, kl. 42 kopeckyj@hradebni.cz
28. Kosař David   kosar@hradebni.cz
29. Mgr. Kostelecká Eva 495 513 391, kl. 35 kostelecka@hradebni.cz
30. Mgr. Koza Milan 495 513 391, kl. 36 koza@hradebni.cz
31. Mgr. Kracík Václav   kracik@hradebni.cz
32. Krejčová Dana   krejcova@hradebni.cz
33. Ing. Křikavová Kateřina 495 513 391, kl. 41 krikavova@hradebni.cz
34. Mgr. Kučerová Irena 495 513 391, kl. 35 kucerova@hradebni.cz
35. Mgr. Kudrnová Yvona 495 513 391, kl. 36 kudrnova@hradebni.cz
36. Bc. Kukla Josef 495 513 391, kl. 43 kukla@hradebni.cz
37. Ing. Liška Petr 495 513 391, kl. 41 liska@hradebni.cz
38. Ing. Macek Zdeněk 495 513 391 kl. 23, 702 141 728 macek@hradebni.cz
39. Ing. Macháček Jiří 495 513 391, kl. 34 machacek@hradebni.cz
40. Mgr. Málková Drahoslava 495 513 391, kl. 36 malkova@hradebni.cz
41. Ing. Marek Michael 495 513 391, kl. 42 marek@hradebni.cz
42. Martínková Romana   martinkova@hradebni.cz
43. Mgr. Mate Eva 495 513 391, kl. 35 mate@hradebni.cz
44. Mgr. Mertová Martina 495 513 391, kl. 35 mertova@hradebni.cz
45. Ing. Michálek Roman 495 513 391, kl. 26, 725 943 207  michalek@hradebni.cz
46. Mgr. Mikšíčková Eva 495 513 391, kl. 36 miksickova@hradebni.cz
47. Ing. Němcová Irena 495 513 391, kl. 36 nemcova@hradebni.cz
48. Mgr. Pospíšil Tomáš 495 513 391, kl. 34 pospisil@hradebni.cz
49. Ing. Procházková Sylva 495 070 713, 702 088 464, 495 513 391, kl. 28 prochazkova@hradebni.cz
50. Ing. Rojík Antonín 495 513 391, kl. 43 rojik@hradebni.cz
51. Rybín Ondřej   rybin@hradebni.cz
52. Bc. Ryšánek Martin 495 513 391, kl. 28 rysanek@hradebni.cz
53. Mgr. Sedlák Josef 495 513 391, kl. 38 sedlak@hradebni.cz
54. Bc. Sládeček David 495 513 391, kl. 41 sladecek@hradebni.cz
55. Mgr. Svíčka Milan 495 513 391, kl. 40 svicka@hradebni.cz
56. Široká Martina   siroka@hradebni.cz
57. Mgr. Šmíd Martin 495 513 391, kl. 28 smid@hradebni.cz
58. Mgr. Šrámková Blanka 495 513 391, kl. 17 sramkova@hradebni.cz
59. Mgr. Štajnerová Eva 495 513 391, kl. 35 stajnerova@hradebni.cz
60. Ing. Štěpková Dana 495 513 391, kl. 43 stepkova@hradebni.cz
61. Mgr. Šulcová Jarmila 495 513 391, kl. 35 sulcova@hradebni.cz
62. Mgr. Tláskalová Ivana 495 513 391, kl. 38 tlaskalova@hradebni.cz
63. Mgr. Tobyška Miroslav 495 511 391, kl. 11, 607 218 290 tobyska@hradebni.cz
64. Mgr. Ulrichová Zdeňka 495 513 391, kl. 28 ulrichova@hradebni.cz
65. Ing. Vacek Jáchym 495 513 391, kl. 45 vacek@hradebni.cz
66. Ing. Vláčilová Hana 495 513 391, kl. 18 vlacilova@hradebni.cz
67. Ing. Vlček Petr 495 513 391, kl. 42 vlcek@hradebni.cz
68. Ing. Vodičková Dana 495 513 391, kl. 45 vodickova@hradebni.cz

Schránka důvěry

Učitelé - Hradecká (H2)

  Vyučující Telefon E-mail
1. Ing. Bárová Olga 495 070 745 barova@hradebni.cz
2. Ing. Bátor Vladimír   bator@hradebni.cz
3. Ing. Bátorová Věra 495 070 753 batorova@hradebni.cz
4. Mgr. Dvořáková Iva 495 070 742 dvorakova@hradebni.cz
5. Ing. Froněk Pavel 495 070 752 fronek@hradebni.cz
6. Mgr. Havlíček Martin 495 070 722 havlicek@hradebni.cz
7. Ing. Hloušek Petr 495 070 752 hlousek@hradebni.cz
8. Mgr. Hloušková Lidmila 495 070 720 hlouskova@hradebni.cz
9. Mgr. Hnízdilová Ivana 495 070 760 hnizdilova@hradebni.cz
10. Mgr. Horáková Martina 495 070 723 horakova@hradebni.cz
11. Mgr. Isachová Anna 495 070 732 isachova@hradebni.cz
12. Mgr. Ježková Hana 495 070 721 jezkova@hradebni.cz
13. Kosař David 495 070 754 kosar@hradebni.cz
14. Mgr. Kracík Václav 495 070 754 kracik@hradebni.cz
15. Ing. Liška Petr 495 070 722 liska@hradebni.cz
16. Ing. Matěna Vladimír 495 070 746 matena@hradebni.cz
17. Ing. Procházková Sylva 495 070 713, 702 088 464 prochazkova@hradebni.cz
18. Ing. Rojík Antonín 495 070 745 rojik@hradebni.cz
19. Mgr. Rybová Lenka 495 070 743 rybova@hradebni.cz
20. Bc. Ryšánek Martin 495 070 754 rysanek@hradebni.cz
21. Bc. Sládeček David 495 070 754 sladecek@hradebni.cz
22. Bc. Souček Michal 495 070 745 soucek@hradebni.cz
23. Mgr. Štefániková Dita 495 070 721 stefanikova@hradebni.cz
24. Mgr. Trefilová Iva 495 070 752 trefilova@hradebni.cz
25. Ing. Uhlíř Miroslav 495 070 787 uhlir@hradebni.cz
26. Ing. Vodičková Dana 495 070 760 vodickova@hradebni.cz
27. Mgr. Valeš Radek 495 070 741 vales@hradebni.cz
28. Mgr. Veselá Oldřiška 495 070 730 vesela@hradebni.cz
29. Mgr. Volejníková Petra 495 070 741 volejnikova@hradebni.cz
30. Ing. Zmeškal Karel 495 070 751 zmeskal@hradebni.cz

Schránka důvěry

Učitelé odborného výcviku

  Učitelé odborného výcviku - elektrikáři Telefon E-mail
1. Belada Daniel  702 292 415 belada@hradebni.cz
2. Fogl Petr  702 137 972 fogl@hradebni.cz
3. Kadavý Miroslav  702 137 635  kadavy@hradebni.cz
4. Karban Libor  495 585 748 karban@hradebni.cz
5. Krnínský Jaroslav 495 585 748 krninsky@hradebni.cz
6. Nedvídek Zdeněk  495 070 798, 601 566 585 nedvidek@hradebni.cz
7. Šplíchal Jan 495 585 748 splichal@hradebni.cz
8. Bc. Ulrich Daniel  495 585 748 ulrich@hradebni.cz
9. Vaňásek Roman  495 070 797, 601 566 584  vanasek@hradebni.cz
10. Veselík Vladimír – vedoucí  učitel  702 292 415  veselik@hradebni.cz
  Učitelé odborného výcviku - strojaři Telefon E-mail
1. Bendl Lukáš 495 585 748 bendl@hradebni.cz
2. Holub Petr 495 585 748 holub@hradebni.cz
3. Hušek Zdeněk – vedoucí učitel 495 585 748 husek@hradebni.cz
4. Ježek Jiří 495 585 748 jezek@hradebni.cz
5. Kružík Michael 495 585 748 kruzik@hradebni.cz
6. Malina Pavel 495 585 748 malina@hradebni.cz
7. Petřík Antonín 495 585 748 petrik@hradebni.cz
8. Rybář Miroslav 495 585 748 rybar@hradebni.cz
9. Rýdlo Petr 495 585 748 rydlo@hradebni.cz
10. Šiška Zdeněk 495 585 748 siska@hradebni.cz
11. Šrámek Vladimír  605 885 606 sramek@hradebni.cz
12. Velík Josef 495 585 748 velik@hradebni.cz
13. Zapadlo Stanislav 495 585 748 zapadlo@hradebni.cz

Údržba

Správce budov

Milan Poledno

T: 495 513 391 kl. 39
M:720 070 015
E: poledno@hradebni.cz

Domov mládeže

Vedoucí vychovatel

Mgr. František Štěpán

T: 495 513 391 kl. 27
M: 776 684 989
E: stepan@hradebni.cz

Jídelna

Vedoucí školní jídelny

Zuzana Elblová

T: 495 513 391 kl. 24
M: 601 566 583
E: elblova@hradebni.cz

 
Informace o odesílateli
Zpráva
Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů